Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вопна мавтани заби забинг чешел

Вопна мавтани заби забинг чешел

DEN 191.84
 

Производот е достапен
Достапност

Добро за да се разоткрие влажна или сува коса. Мавтаните заби дистрибуираат коса рамномерно низ вратилото на забите за лесно чешлање. За сите должини на косата и густа, кадрава или права коса. Одлично за екстензии и перики за коса. Големина - 1,2x7 инчи. Upite Waveed Teets Detangling Comb.

Кон својствата

Производи во категоријата