Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Возеле СМ3-Р Камера Чевли Shockmount &засилувач; WS6

Возеле СМ3-Р Камера Чевли Shockmount &засилувач; WS6

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

WS6 е дизајниран да користи со кој било микрофон со пушка со максимална должина на слотот од 6 1/4 инчи (160,5 мм) и дијаметар од 0,8-0,9 инчи (21-22, 5 мм).Возеле Ws6 Прикажано со shockmount, микрофон, кабел и пиштол зафат (продадени одделно) ВОЗЕЛЕ WS6 Делукс Пушка Микрофон Шофершајбната снимање на квалитетот на звукот во дури и најветровитите услови! ВОЗЕЛЕ WS6 Делукс Шофершајбната/Шофершајбната е совршена за намалување на бучавата од ветерот при снимање на отворено во тешки услови на животната средина.Производ 1 : Rycote Lyre Shockmount f возеле Микрофони со Адаптер За Чевли За Камера. Производ 2 : Делукс Пушка Микрофон Шофершајбната. Совршена големина за МИКРОФОНИ СО пушка Нтг1 И НТГ2 На Возеле. Возеле SM3-R Камера Чевли Shockmount The SM3-R е суспензија шок монтирање со камера чевли адаптер за монтирање на различни RÉDE микрофони на камера преку стандарден топла/ладна чевли планината. Спецификации Тежина : 50 Грама Максимална должина на микрофонот на слотови : 6 1/4 инчи (160,5 мм) Максимален дијаметар на микрофонот : 0,8-0,9 инчи (21-22, 5 мм) Возеле Шофершајбни WS6 WS7 WSVM Компатибилен СО NTG1 zsvm Компатибилен Со NTG2 ® компатибилен. СМ3-Р е опремен со двојни држачи За Лири Од Рикот за да се обезбеди максимална изолација од какви било вибрации за ракување, четири можни точки за монтирање што одговараат на комплетниот опсег на компатибилни микрофони НА камерата RÉDE и интегриран клип за управување со кабли.

Кон својствата

Производи во категоријата