Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Возукија Жолта Патки Бања Мат Симпатична Шема Со Бебе Туш Играчки На Сина Позадина Не Се Лизга Бања Тепих Абсорбента Бања Кујна Спална Соба Декорација 23, 6х15, 7 инчи

Возукија Жолта Патки Бања Мат Симпатична Шема Со Бебе Туш Играчки На Сина Позадина Не Се Лизга Бања Тепих Абсорбента Бања Кујна

DEN 239.84
 

Производот е достапен
Достапност

Совети : Поради Пакетот Што Може Да Се Преклопи, Ќе Има Набори Кога Ќе Го Добиете. Ставете Го Рамно Со Рака Некое Време И Ќе Се Врати Во Првобитната Состојба. Подлогата На Правоаголникот Може Да Одговара И За Повод Врата, Ходник, Сала, Дневна Соба, Спална Соба,Кујна, Дневен Ходник, Пловечки Прозорец,Под Стол,Подлога За Миленичиња, Тепих За Туширање, Тепих За Кујнски Мијалник, Подлога За Врата, Тепих За Перење И Сл. Горна Мека : Душеци За Капење Изработени Од Густ И Кадифен Микрофибер,Што Ќе Биде Чувство На Поддршка И Поголема Удобност Кога Ќе Го Згазите.Заштитете Ги Стапалата Од Студениот Под Во Исто Време Го Штити Вашиот Под Од Влага. Погоден За Сите Површини, Подлогата Нема Да Го Оштети Подот.Нашата Големина На Подлога За Капење : 16 "W X 24" L/40x60cm. Абсорбента И Не Се Лизга : Килимите За Бања Можат Да Ја Впијат Водата И Да Го Одржат Вашиот Под Сув Како Џиновски Сунѓер,Додека Сепак Силно Држете Ги Душеците Цврсто На Место За Заштита На Старите И Децата Од Какво Било Паѓање Или Лизгање Во Бањата. Тежина : 4,3 Мл/123 Г. Применливи Сцени : Правоаголни Подни Душеци Се Погодни И За Врати, Ходници, Сали, Дневни Соби, Спални Соби, Кујни, Дневни Соби, Флејти За Прозорци, Под Столови, Душеци За Миленичиња, Теписи За Туширање, Теписи За Кујнски Мијалник, Душеци За Врати, Теписи За Перење И Други Прилики.

Кон својствата

Производи во категоријата