Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
вр идеја Завртка Рамен Поправка Подлошки 304 Нерѓосувачки Челик Мијалник 0.5 мм Дебелина За Метрички Завртки &засилувач; Завртки Рамен Главата Завртка

вр идеја Завртка Рамен Поправка Подлошки 304 Нерѓосувачки Челик Мијалник 0.5 мм Дебелина За Метрички Завртки &засилувач; Завртки

DEN 616.16
 

Производот е достапен
Достапност

Широко се користи во различни области како ШТО СЕ САМ, одржување на производи, индустрија итн. Широко се користи во различни области како ШТО СЕ САМ, одржување на производи, индустрија итн. Висока технологија на производство и стабилна обработка, затоа произведувајте производи што ги исполнуваат стандардите и спецификациите на производството. Изработени од материјали со висока спецификација, силни, издржливи и отпорни на. Изработени од материјали со висока спецификација, силни, издржливи и отпорни на.It е идеална алатка за дома и работно место, професионалци, аматери, земјопоседници, мајстори, поправки, обработка на дрво, градежништво, водовод, КЛИМАТИЗАЦИЈА, 3д печатени проекти, комуникациска опрема, склопување бродови и така натаму.Што може да ги задоволи вашите многубројни потреби за внатрешни и надворешни проекти. Што може да обезбеди долго време користење. Може ефикасно да помогне во фиксирање и запечатување, да ги растера силите, да обезбеди стабилна површина на сила и совршено да одговара на површината. Висока технологија на производство и стабилна обработка, затоа произведувајте производи што ги исполнуваат стандардите и спецификациите на производството.

Кон својствата

Производи во категоријата