Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Врамени Џери Рајс сан Франциско 49ерс Автограм Црвениот Мичел &засилувач; Нес Реплика Џерси Со Натпис ХОФ 2010 - Автограм Нфл Дресови

Врамени Џери Рајс сан Франциско 49ерс Автограм Црвениот Мичел &засилувач; Нес Реплика Џерси Со Натпис ХОФ 2010 - Автограм Нфл

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нфл Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нфл Дресови. Овој дрес е лично потпишан од Џери Рајс со натпис "ХОФ 2010."Официјално е лиценциран од Националната Фудбалска Лига и доаѓа со индивидуално нумериран, евидентен Холограм Од Фанатици Автентичен. За да се обезбеди автентичност, холограмот може да се прегледа преку интернет. Овој процес помага да се осигура дека купениот производ е автентичен и ја елиминира секоја можност за дуплирање или измама. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен џери рајс сувенири. Сан Франциско 49ерс сувенири.

Кон својствата

Производи во категоријата