Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вулкан 8301095 Груба четка за тркала од одделение, 3 “

Вулкан 8301095 Груба четка за тркала од одделение, 3 “

DEN 980.80
 

Производот е достапен
Достапност

Четка за тркала од жица Вулкан, груба оценка, 3 во дијаметар, жица од јаглероден челик, 1/4 во дијаметар на шанк. Одлично за чистење и мешање на површини. Овој производ е произведен во Канада. Четка за тркала од жица Вулкан, груба оценка, 3 во дијаметар, жица од јаглероден челик, 1/4 во дијаметар на шанк. Одлично за чистење и мешање на површини. Овој производ е произведен во Канада.

Кон својствата

Производи во категоријата