Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Waffletechnology Бил за прифаќање картички за чистење бели w/чудо магија

Waffletechnology Бил за прифаќање картички за чистење бели w/чудо магија

DEN 303.84
 

Производот е достапен
Достапност

Користете ги претходно заситените картички еднаш неделно за да помогнете да се исчистат истрошените остатоци и масла без да им наштетите на машините. Парите се исклучително валкани и можат да предизвикаат погрешно проследување на уредот, лизгање на сметката, губење на приходите, оперативен неуспех и екстремна фрустрација на клиентите при само -проверете дали не се чисти правилно. Чистете кога експериментирајќи го отфрлањето на сметката, времето за намалување или погрешното читање оваа картичка може да се користи на машините за промена, да се плаќаат на пумпите, киосците за самопослужување, машините за слот и машините за вендинг. Уникатниот дизајн на картички за чистење им овозможува на секој лесно и безбедно да одржува уреди без да ја отвори опремата или да оштети критична чувствителна опрема. Само вметнете ја картичката во прифаќачот и картичката ќе се исчисти и исфрли; Ги чисти компонентите што ги поминува во прифаќачот на сметката, отстранувајќи ги нечистотиите и загадувачите; Користете ја оваа картичка за редовно одржување за да одржите високи стапки на прифаќање. Картите за чистење на прифаќачот на вафлехнологија Бил имаат посебен магнетски код вграден за да овозможат прифаќање на оваа картичка за чистење во многу видови модели на прифаќач на Бил и се специјално дизајнирани за да ги задржат вашите читатели на Бил во целосен капацитет за скенирање.

Кон својствата

Производи во категоријата