Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WaterSep WA 500 20EXP24 S0 Explorer24 Повторна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 500k Мембрана Исклучување, 2 mm ПРОЕКТ, 13 Mm Дијаметар, 605 Mm Должина, Полиетерсулфон/Уретан

WaterSep WA 500 20EXP24 S0 Explorer24 Повторна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 500k Мембрана Исклучување, 2 mm ПРОЕКТ, 13 Mm

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Појаснување на суспензиите на клетките на цицачите или бактериите во примарните процеси на закрепнување. Клеточна жетва на бактериски клетки Како е.Коли. Појаснување и концентрација на човечки и животински вакцини. 1-10л волумен на примерок. 0.34 Стапки квадратни мембрана површина. Лабораторијата Истражувач касетите со шупливи влакна се развиени за мембрански скрининг, намалување на студиите и обработка на помали количини на примероци помеѓу 500мл – 15 Л.производите На Истражувачот се достапни во должина од 12", 24" и 41" влакна, а мембраната е идентична со Истражувачот и линијата На Производители, кои го прават идеален за развој на процеси и студии за оптимизација. Истражувачот е добро прилагоден за храна и пијалоци, биофармацевтски и индустриски лабораториски апликации. Препорачан волумен на серија по кертриџ 1-10Л или 1,2-3,5 Л/ч.

Кон својствата

Производи во категоријата