Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WECSSF Outdoor Wallидно светло 12W модерна лесна тела LED црна wallид Сканс правоаголна акрилик sconce wallидна осветлување за тремот, внатрешен двор, гаража, градини (19,7 инчи

WECSSF Outdoor Wallидно светло 12W модерна лесна тела LED црна wallид Сканс правоаголна акрилик sconce wallидна осветлување

DEN 991.68
 

Производот е достапен
Достапност

【Надворешен извор на светлина и возач】 Црниот wallид Скок Тотална моќност : 12 W, LED лента извор на светлина, топла светлина од 3000k, 960 LN, мек и униформа зрак; Чипот е опремен со водоотпорна лента и водоотпорен возач : дизајн за заштита од краток спој, побезбеден за употреба; Напон : AC 85 V-265 V, прилагодете се на различни напонски средини (Забелешка : wallидната светлина не е затемнета).【Дизајн на производи за осветлување на отворено】 Надворешна светлина со едноставни линии и црна мат со појава на дизајн, во осветлувањето претставува уникатен ефект на осветлување, е идеален за осветлување во куќата и декорација на места на отворено или затворено; wallидни wallидни светла можат да бидат Инсталирано со вертикална и хоризонтална инсталација.

Кон својствата

Производи во категоријата