Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Weikibaba Mini PC Windows 10 Core I7 7820HQ/HK, MINI Gaming PC GeForce GTX 1650 4GB, Мини Компјутери 16GB RAM DDR4, 512G NVME SSD 1TB HDD,Микро КОМПЈУТЕР HDMI DP DVI-D Тип-C WI-fi 6

Weikibaba Mini PC Windows 10 Core I7 7820HQ/HK, MINI Gaming PC GeForce GTX 1650 4GB, Мини Компјутери 16GB RAM DDR4, 512G NVME

DEN 1119.84
 

Производот е достапен
Достапност

Може непречено да работи игри како Што се Фортнит, ПУБГ, ЛОЛ, Вкрстен Оган, Часовник ИТН, итн. Се одликува со дизајн за ладење со двоен вентилатор за да се осигура дека може да работи стабилно долго време. Овој HD 4k gaming мини КОМПЈУТЕР поддржува истовремен дисплеј со троен екран преку HDMI 2.●Моќни Перформанси и ОС}КОМПЈУТЕРОТ За Мини Игри доаѓа со windows 10 PRO 64-битна претходно инсталирана, тој е опремен Со Ge Force GTX 1650 4gb GDDR5 графичка картичка за да се осигура дека вашите игри, канцеларија или мултитаскинг можат да работат непречено и брзо.0, dp и DVI порти, поддржувајќи 4k@60 Hz и 3 D игри, уживајќи во 4k UHD визуелни и јасни, живописни слики за супериорно искуство со гледање. 2 NVME Ssd & DDR4 Меморија Z.1 дигитални аудио сигнали. ●Ултра високи перформанси за игри ● овој мини КОМПЈУТЕР е мал по големина и моќен. 2 SSD со nvme протокол може да прочита до ОКОЛУ 2500 MB/s, што може значително да ја подобри брзината на стартување на компјутерот и вчитување на играта, исто така канцеларија мултитаскинг исклучително брзо, тоа е вашиот идеален избор. DDR4 so-DIMM меморијата користи 260 пина и може да достигне ДО 64 GB.

Кон својствата

CPU :

Производи во категоријата