Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wenlii звучник двојни звучници со висок волумен субвуфер надворешен мобилен телефон мал аудио преносен

Wenlii звучник двојни звучници со висок волумен субвуфер надворешен мобилен телефон мал аудио преносен

DEN 1483.20
 

Производот е достапен
Достапност

Интелигентна обработка на звук на ДСП. Користејќи два звучни звуци со целосна фреквенција 12,5 W, волуменот достигнува 120 децибели во еден момент, ефикасно покривајќи 200 квадратни метри, а вистинскиот гласен волумен не го крши звукот. Ве молиме, дозволете грешка од 0‑2cm поради рачно мерење.DSP Интелигентна обработка на звук. Користејќи два звучни звуци со целосна фреквенција 12,5 W, волуменот достигнува 120 децибели во еден момент, ефикасно покривајќи 200 квадратни метри, а вистинскиот гласен волумен не го крши звукот. Големина : 176*71*71мм Верзија : V5. Користејќи два звучни звуци со целосна фреквенција 12,5 W, волуменот достигнува 120 децибели во еден момент, ефикасно покривајќи 200 квадратни метри, а вистинскиот гласен волумен не го крши звукот.

Кон својствата

Производи во категоријата