Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Whqxfdz 40 парчиња 0,8 инчи тркалезни сунѓер -пена четка поставена боја сунѓер четка дрвена рачка пена четка сунѓер за сликање алати за сликање занаети за сликање

Whqxfdz 40 парчиња 0,8 инчи тркалезни сунѓер -пена четка поставена боја сунѓер четка дрвена рачка пена четка сунѓер за сликање

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Добар подарок : Тоа е добар избор за детски цртање и графити, дозволувајќи им целосно да ја користат својата имагинација и има доволно броеви за да ги задоволат потребите за цртање на децата, што може да им помогне да научат подобро. Добар подарок : Тоа е добар избор за детски цртање и графити, дозволувајќи им целосно да ја користат својата имагинација и има доволно броеви за да ги задоволат потребите за цртање на децата, што може да им помогне да научат подобро. Големина : Рачката на секоја алатка за сликање на сунѓер е долга 2,8 инчи / 7 см, а главата на сунѓер е околу 0,8 x 0,8 инчи / 2 x 2 см (должина), погодна за децата да држат.Она што го имате : ќе добиете 40 парчиња четки за боја на розова пена, доволна количина и убава големина за вашата употреба. Големина : Рачката на секоја алатка за сликање на сунѓер е долга 2,8 инчи / 7 см, а главата на сунѓер е околу 0,8 x 0,8 инчи / 2 x 2 см (должина), погодна за децата да држат. Тие се лесни, лесни за носење и лесни за чистење. Проверете ја големината пред да купите. Висококвалитетни материјали : розовата кора за пена изработена од висококвалитетни дрвени материјали и сунѓер, силна апсорпција на масло, лесен за употреба, сунѓер може да се исчисти и повторно да се користи.

Кон својствата

Производи во категоријата