Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wii До HDMI 1m Кабелски Конвертор, 1080P/ 720P Wii HDMI Адаптер Излез Видео Аудио WII HDMI Конвертор Ги Поддржува Сите Wii Режими На Прикажување, NTSC .Компатибилен Со Wii, Wii U, HDTV

Wii До HDMI 1m Кабелски Конвертор, 1080P/ 720P Wii HDMI Адаптер Излез Видео Аудио WII HDMI Конвертор Ги Поддржува Сите Wii Режими

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Изберете го соодветниот hdmi интерфејс на ТЕЛЕВИЗОРОТ. Wii До Hdmi Конвертор Xii До HDMI конвертор за wii конзола, излези видео и аудио во целосен дигитален HDMI формат и ги поддржува сите режими на wii дисплеј.

Кон својствата

Производи во категоријата