Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wlyejea 4PCS 1,9 RC Crawler Tires W/Metal Beadlock Rim 4PCS 95mm/3.74Inch Волани за тркала Поставена за 1/10 RC Crawler Axial SCX10 III III D90 TRX 4 REDCAT GEN8 GEN8 GEN8 GEN7 GEN7 GEN7 GEN7 GEN7

Wlyejea 4PCS 1,9 RC Crawler Tires W/Metal Beadlock Rim 4PCS 95mm/3.74Inch Волани за тркала Поставена за 1/10 RC Crawler Axial

DEN 2399.84
 

Производот е достапен
Достапност

добра прилагодливост. ? 【100% нови】 Оригинални производи на Wlyejea RC, исклучителна изработка и издржлива. Забелешка : треба да ги залепите гумите од себе ?? Карактеристики : Изработено од високо квалитетен изглед на роман на материјал и исклучителна изработка, лесна за употреба, лесен за замена на тркала од тркала од 1,9 "RC, гуми за гуми за 1/10 RC Crawler Car Traxxas TRX4 Axial SCX10 D90 Gen7 ?? Спецификации : Материјал за метални гуми Материјал : Гума Количина : 4 парчиња Боја : Црна тежина : 70g/ компјутери Надворешен дијаметар : 95мм/ 3,75 инчи Дебелина на гума : 35мм/ 1,38 инчен погон Хекс : 12мм/ 0,47inch Забелешка : Големината може имаат 1-2мм се разликуваат поради рачното мерење.

Кон својствата

Производи во категоријата