Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wocoyosjj Tripod Mini Flexible Tripod Sectry Stand држач за проектор за алуминиумска алуминиумска алуминиумска десктоп статив за мобилен телефон

Wocoyosjj Tripod Mini Flexible Tripod Sectry Stand држач за проектор за алуминиумска алуминиумска алуминиумска десктоп статив

DEN 355.20
 

Производот е достапен
Достапност

✦Перект за земање селфи, фотографи, блогирање, стриминг во живо и собирање на семејство. Mount Монтирање на статив е доволно мала за да патувате со вас каде и да ве однесе животот. ● Откако ќе ја прикачите монтирањето на статив на вашиот статив, само пукајте во вашиот паметен телефон или мобилен уред. ● Неговиот брз пристап до монтирање ви овозможува веднаш да разменувате уреди. ● Лесен за инсталирање и обезбедува безбедна и стабилна поддршка за вашиот телефон. ✦Перект за земање селфи, фотографи, блогирање, стриминг во живо и собирање на семејство. Mount Монтирање на статив е доволно мала за да патувате со вас каде и да ве однесе животот. ● Откако ќе ја прикачите монтирањето на статив на вашиот статив, само пукајте во вашиот паметен телефон или мобилен уред. ● Неговиот брз пристап до монтирање ви овозможува веднаш да разменувате уреди. ● Лесен за инсталирање и обезбедува безбедна и стабилна поддршка за вашиот телефон. Дали далечинскиот управувач е вклучен во текот на бродот.

Кон својствата

Производи во категоријата