Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Women'sенски кабел плетен џемпер плус големина o-врат со долг ракав цврсти шишиња асиметрични врвови на џемперот

Women'sенски кабел плетен џемпер плус големина o-врат со долг ракав цврсти шишиња асиметрични врвови на џемперот

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

93" ★ ракав : 63cm/24.37 "★ Shouder : 40cm/15.46" ★ ━━━━━━━━━━ ━━━━━━━━━━Size : 5xl ★ биста : 136cm/53. Зимска облека за жени 2023 година џемпери памучни обични џемпери жени преголеми џемпери на пуловер за жени памучни женски џемпери тенки Божиќни пуловер жени жени исечени екипи за џемпери, сива кашмирска теритока џемпер со долги ракави екипаж џемпери лесни џемпери за жени жени лесни џемпери црна лесна црна боја.41 "★ должина : 82cm/32. Направени во САД и увезени. ? Повод : Обичен, секојдневно, роденден, датира, танцувајќи ја забавата, свадбата, домашниот одмор и повеќе.23 "★ Должина : 79cm/31.18" ★ Shouder : 45cm/17,72 " /25.73 "★ Shouder : 41cm/16. ? Специјалниот дизајн го прави повеќе секси и привлечно за носење.62 "★ должина : 80cm/31,50" ★ ━━━━━━━━━━SIZE : L ★ BUST : 106 CM/41.10" ★ ━━━━━━━━━━ ━━━━━━━━━━Size : M ★ Bust : 100cm/39.75" ★ ракав : 60 CM/23.59 "★ должина : 85cm/33.54 "★ Shouder : 46cm/18.09 "★ Shouder : 42cm/16.? Материјал : 95% акрилик, 5% спандекс, опуштена и дише ткаенина. Можете да се консултирате со какви било прашања во секое време во нашата продавница.35" ★ ракав : 59cm/23. ? В-врвовите на вратот, основните кошули за мета се одлични со фармерки, тексас панталони, здолништа, шорцеви со високи половини или хеланки.68" ★ ━━━━━━━━━━Size : 3xl ★ биста : 124cm/48.28" ★ ━━━━━━━━━━Size : 2xl ★ BUST : 118cm/46,46 "★ Shouder : 43cm/16.54" ★ ракав : 62cm/24.

Кон својствата

Производи во категоријата