Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Woodys 18-2120 Пролет алатка 15 “

Woodys 18-2120 Пролет алатка 15 “

DEN 359.68
 

Производот е достапен
Достапност

Алатката со тешка пролет нема да се распадне или исправи. Доволно долго за да се достигне во тешки области. Со оваа алатка, сега можете да притиснете, повлечете и да ги извртувате изворите на и исклучуваат. Алатката со тешка пролет нема да се распадне или исправи. Доволно долго за да се достигне во тешки области. Со оваа алатка, сега можете да притиснете, повлечете и да ги извртувате изворите на и исклучуваат. Woodys Woodys Пролетната алатка 15 "Долга. Дел број Spr2-Tool-L.

Кон својствата

Производи во категоријата