Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WPW10508950 Машини за миење садови за миење садови за миење садови, горниот дел за решетката за решетката W10508950 8562015 AP6022472 W10199NT 8562015 W10199682 AP6022472 WPW10508950 Горна решетка Стоп кл?

WPW10508950 Машини за миење садови за миење садови за миење садови, горниот дел за решетката за решетката W10508950 8562015

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Се вклопува во машини за миење садови : Компатибилен со следново : Kude, Am-Ana ADB, Ikea IDF, IUD, IUT, Elite 665, 7 Gu, Du, Gu, WDF, WDT. Одлични функции : Овој клип за стоп на машината за миење садови го спречува горниот решетка за садови да се лизне целосно од шината за слајд. Заменува број на дел : WPW10508950, W10199682, 8562015, W10508950, 2684662, AP6022472, PS11755805, EAP11755805, PD00004770. Одлична замена : Нашиот клип за железнички заменски заменски решетки беше специјално дизајниран, кои изгледаат и функцијата се исти како и оригиналот.

Кон својствата

Производи во категоријата