Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wrtgerht 2pcs не'рѓосувачки челик ориз лопатка ориз лажица- залепна храна услуга за храна лажичка храна што служи spookitcheutensils за домашен ресторан хотел кујнски прибор

Wrtgerht 2pcs не'рѓосувачки челик ориз лопатка ориз лажица- залепна храна услуга за храна лажичка храна што служи spookitcheutensils

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Не-стап шпатула од ориз. Исклучителна изработка и врвен материјал, тие имаат мазна површина и. Прибор за готвење со лопатка со ориз. 5 CMX1 CMPackage вклучително и 2pcs x лажици. Со рачка, не на топли раце и удобно да се лази ориз, супа и друга храна.

Кон својствата

Производи во категоријата