Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-DREE 1/2 Квадратни Диск 19mm Хром-Ванадиум Челик Оска Орев 6 Точка Хексадецимален Штекер Сребрен Тон(1/2 '' Унидад куадрада 19 мм легура-ванадио Ацеро Туерка делjе Приклучо?

X-DREE 1/2 Квадратни Диск 19mm Хром-Ванадиум Челик Оска Орев 6 Точка Хексадецимален Штекер Сребрен Тон(1/2 '' Унидад куадрада

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Д * Л)Типо де зокало : Зокало хексагонално де 6 пунтос; тамањо дел зокало хексагонално : 19 мм / 0,7 ''Тамањо дел зокало куадрадо : 12,5 мм / 1/2''.Може да обезбеди зголемена јачина и да избегне заокружување на рѓосано или оштетено fasteners. Име на производот : 6 Точка Хексадецимален Приклучок; Тежина : 62гр.An корисна рачна алатка за секојдневна употреба. Главна Боја : Сребрен Тон; Вкупна Големина : 26 х 38мм/1 "х 1. 1/2 " Квадратен Погон 19мм Хром-Ванадиум Челична Оска Навртка 6 Точка Хексадецимален Штекер Сребрен тон1/2 инчен квадратен драјвер 6 точка хексадецимален приклучок, дел од возачот на навртки, може да се закачи на рачка, што се користи за затегнување на навртките и завртките.Опис На Шпански 1/2' 'Унидад куадрада 19 мм легура-Ванадио Ацеро Туерка делjе Сокет хексагонални де 6 пунтос тоно платеадоматеријал директор : ацеровал легура ванадио; Контенидо дел пакет : 1 х Сокет хексагонални де 6 пунтосномбре дел продукто : Зокало хексагонални де 6 пунтос; Пезос : 62 гцолор директор : тоно платеадо; Тамањо Вкупно : 26 Х 38 мм / 1' "х 1.

Кон својствата

Производи во категоријата