Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-Dree 15pcs M4 Thread Dia Silver Tone Steel Nylon Insert Hex Lock Nut (15 парчиња M4 Rosca Dia Tuerca de Bloqueo Hexagonal Hexagonal de Inserción de Nylon de Acero En Tono Playeado

X-Dree 15pcs M4 Thread Dia Silver Tone Steel Nylon Insert Hex Lock Nut (15 парчиња M4 Rosca Dia Tuerca de Bloqueo Hexagonal

DEN 117.92
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : nylonlocknut; Карактеристики : Вметнување на најлонска јака. Тема Дија : М4; целокупна големина : 8 x 5mm/0,3 "x 0,2" (OD*t). Материјал : челик, најлон; боја : сребрен тон. Нето тежина : 13g (Peso Neto : 13g. Содржина на пакет : 15 Xnylonlocknut (Contenido del Paquete : 15. 15pcs M4 Thread Dial Silver Tone Steel Nylon Insert Hex Lock Nuthees Spanish15pcs M4 Rosca Dia Tuerca de Bloqueo Hexagonal Hexagonal de Inse Rción de Nylon de Acero en tono Playeadonombre del Producto : nylonlocknut; Característica : Inserto de cuello de nlondiámetro del hilo : m4; tamaño Total : 8 ’’ ’' (ОД * Т) Материјал : Ацеро, најлон; боја : тоно пладопесо Нето : 13gcontenido del paquete : 15.

Кон својствата

Производи во категоријата