Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-DREE 4Pcs 6mm x 2,2 mm Капацитивен Електронски Микрофон Пикап 30-44DB Чувствителност(4pcs 6mm x 2,2 mm микрофоно капацитивно капацитивно капацитивно Пикап 30-44 dB Sensibilita

X-DREE 4Pcs 6mm x 2,2 mm Капацитивен Електронски Микрофон Пикап 30-44DB Чувствителност(4pcs 6mm x 2,2 mm микрофоно капацитивно

DEN 122.72
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : Електрет Микрофон;Дијаметар : 6мм / 0,23"; Чувствителност : 30-44ДБ. Стандарден работен напон : 3 V;Работен Напон : 10vdc(Максимум). Тековна Потрошувачка : 0,5 ма(Максимум); Дебелина : 2,2 мм / 0,08". Директивност : Омни-насочен; Боја : Сребрен Тон, Црна(Direttivita : omnidirezionale, боја : tono argento, ner_o. Нето Тежина : 1g; Содржина На Пакетот : 2 x Electret Микрофон (Пезос netto : 1 g; Contenuto della confezione : 2 x Микрофонова elettrete. 4 парчиња 6мм х 2,2 мм Капацитивен Електронски Микрофон Пикап 30-44ДБ Чувствителностелектрет кондензатор микрофон, тип на заден електрет, мал по големина, воопшто use.An акустичен до електричен трансдуцер или сензор што го претвора звукот во електричен сигнал.Широко се применува на телефон, мобилен телефон, MP3, MP4, лаптоп, дигитална камера, домофон, монитор, итн. Опис На Шпански 4 Парчиња 6мм х 2,2 мм микрофоно капацитивно капацитивно пикап 30-44 Db Sensibilitanome prodotto : Microfono a elettrete; Дијаметро : 6 mm / 0,23' '; Sensibilita : 30-44 d BStandard Workig Voltage : 3 V; Workigvolteta : 10 VDC (масимо)потрошувачка Коренте : 0,5 ма (масимо); спесор : 2,2 мм / 0,08' 'Direttivita : Omnidirezionale, боја : Тоно Аргенто, ner_opeso netto : 1 g; contenuto della Confezione : 2 x микрофонова elettrete.

Кон својствата

Производи во категоријата