Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-Dree UI 660V ITH 125A 12 Терминал Вклучено/Исклучено Ротари Кам Универзална комбинација (UI 660-V ITH 125A 12 TERMINALE ON/OFF ROTARY CAM -FOR SG-E

X-Dree UI 660V ITH 125A 12 Терминал Вклучено/Исклучено Ротари Кам Универзална комбинација (UI 660-V ITH 125A 12 TERMINALE ON/OFF

DEN 1217.60
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : Прекинувач за промена; Модел бр. : LW28 GS-125/2; UI : 660 V. Ith : 125a; моќ : 45k W. Positions : ON/OFF;Terminal Number : 12. Overall Size(Approx.) : 90 x 90 x 160mm / 3.5" x 3.5" x 6.3"(L*W*H);Material(External) : Plastic(Dimensioni generali ( circa) : 90 x 90 x 160 mm / 3,5 '' x 3,5 '' x 6,3 '' (l * w * h); materiale (esterno) : пластика. нето тежина : 708g; содржина на пакет : содржина на пакет : 1 x прекинувач за промена (Peso netto : 708 g; Contenuto della Конфезион : 1 x Interruttore di Commutazione. Ui 660 V ITH 125 A 12 TERMALION ON/OFF ROTARY CAM Универзална комбинација Преклопници : Вклучување/OFF 2 Контрола на позициите и 12 терминали Дизајн. Погодно за електрични жици во прекинувачот за напојување и асинхрониот старт на моторот на кафезот на глувчето, пресврт, брзински прекинувачи, исто така може да ја направи конверзијата на контролното коло. Ве молиме, обрнете внимание на напонот пред да нарачате за да бидете сигурни дека универзалниот прекинувач работи успешно. Опис во Spanishui 660_V ITH 125 A 12 Terminale on / Off Rotary Cam __for SG_ENOME PRODOTTO : Commutatore, Numero di Modello : LW28 GS-125 /2; UI : 660_Vith : 125 A; Potenza : 45kwposizioni : ON / OFF; Numero del Terminale : 12 Dimensioni Generali (Circa) : 90 x 90 x 160 mm / 3,5 '' x 3,5 '' x 6,3 '' (l * w * h); Материјал (Естерно) : пластика Апесо Нето : 708 g; Contenuto della confezione : 1 x interruttore di commutazione.

Кон својствата

Производи во категоријата