Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-Gree 2-инчен X 72-инчен 800 решетки цевки со цевка за цевки со цевка за алуминиум оксид за пескарење 4 парчиња (2 Pulgadas x 72 Pulgadas de Grano 800 Cinta a Tope Conjunto óxido de Aluminio 4PCS

X-Gree 2-инчен X 72-инчен 800 решетки цевки со цевка за цевки со цевка за алуминиум оксид за пескарење 4 парчиња (2 Pulgadas

DEN 401.60
 

Производот е достапен
Достапност

Tape pipe tube joint allows belt to be run in either direction for quicker belt changes(La junta de conexión de acoplamiento de cinta permite correr en cualquier dirección para cambios más Rápidos. Зглобот на цевката за цевки за лента дозволува да се изврши во која било насока за побрзи промени во ременот (La Junta (la junta (la junta de conexión de acoplamiento de cinta permite correr en cualquier dirección para cambios más rápidos. Поддршка на крпа со X-тежина. (Aplicaciones : madera / aluminio / metal no ferroso / plástico / fibra de vidrio. Апликации : Дрво / алуминиум / не-ферозен метал / пластика / фиберглас (Applicaciones : Madera / Aluminio / Metal No Ferroso / Plástico / Fibra de Vidrio. Вклучување на цевките за цевки со цевки овозможуваат појас да се работи во која било насока за побрзи промени во ременот.екселентен алуминиум оксид Материјалот со отворен палто со помош за мелење ја намалува топлината и градењето. Смола на обврзница од смола.Направено со одлично жито од алуминиум оксид со отворен палто. 2-инчен x 72-инчен 800 решетки цевки цевки за цевки за цевки за алуминиум оксид за пескарење 4pcs1.corundum Абразивно жито и целосна врска со смола со висока перформанси на абразија.

Кон својствата

Производи во категоријата