Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-Gree 6mm глава 6мм тркалезна дупка за дупчење Тунфстен карбид ротационо овална форма ротирана датотека (Cabeza de 6 mm Rodillo Redondo de 6 mm Tungsteno tungsteno de Forma Ovalada Rotary Rotary File

X-Gree 6mm глава 6мм тркалезна дупка за дупчење Тунфстен карбид ротационо овална форма ротирана датотека (Cabeza de 6 mm Rodillo

DEN 1433.60
 

Производот е достапен
Достапност

Дупка волфрам карбид ротирачки овален облик Ротари датотека1.Се користи за механичка обработка, обработка, уметност и гравура на занаети.Сингл сечење, овална форма на глава.comes со пластична кутија за складирање, за вас е погодно за вас носете го за.la lima rotativa de tungsteno es accionada riginmente por o neumática.6mm 6mm diámetro de cabeza. Изработено од карбид од волфрам и погодна за дебагирање и полирање на леано железо, леано челик, јаглероден челик, легура челик, не'рѓосувачки челик и други материјали. Единечна сека, овална глава.D), 10мм / 2 /5-инчен (L) Дупска дупка Големина : 6мм / 0,24-инч облик : Олфмен Боја : сива, сребрена тонетална должина : 55мм / 2,2-инчен тип на тип : Single Cut Tooth Shape : M Shape Package Content : 1 x Rotary File, 1 x Plastic Case Model : E0610 M06 Description in Spanish Cabeza de 6 mm Rodillo redondo de 6 mm Tungsteno Tungsteno de forma ovalada Rotary Rotary File Se utiliza para el procesamiento mecánico, el procesamiento de moldes, artes Artesanía gabrado. Користете ги пониските брзини при сечење на потешки измет на материјали и поголема брзина за помеки не-ферозни материјали.

Кон својствата

Производи во категоријата