Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-Gree M4X0.7mm цинк позлатен најлок најлонски вметнете хексадецимални ореви за заклучување сребрен тон 50pcs (M4x0.7mm Zincado nylock Insersión de nylon tuercas de fijación Hexagonales tono Tono PlameDo 50pcs 50pcs

X-Gree M4X0.7mm цинк позлатен најлок најлонски вметнете хексадецимални ореви за заклучување сребрен тон 50pcs (M4x0.7mm Zincado

DEN 128.48
 

Производот е достапен
Достапност

Големина на низата : (женски) М4; Име на производот : Најлон за заклучување навртки. Материјал : цинк позлатен; Тежина : 45g. Содржина на пакетот : 50 (+/- 2%) компјутери x најлонски заклучувачки ореви; Главна боја : Сребрен тон. Висина : 4мм/0,16 "; терен : 0,7мм (Алтура : 4 мм/0,16 '', Пасо : 0,7 мм ширина низ станови : 6,8 мм/0,27"; ширина низ аглите : 7,6мм/0,3 "( Ancho Entre Planos : 6,8 mm / 0.27 ''; Ancho Entre Esquinas : 7,6 mm / 0,3 ''. Големина на низата : (женски) M4; Име на производот : најлонски заклучувања. (+/- 2%) PCS x најлонски заклучувачки ореви; главна боја : сребрен тон. Висина : 4mm/0,16 "; терен : 0,7мм (Алтура : 4 мм/0,16 '', пасо : 0,7 мм ширина Преку станови : 6,8мм / 0,27 "; ширина низ аглите : 7,6мм / 0,3" (Ancho entre Planos : 6,8 mm / 0.27 ''; Ancho Entre Esquinas : 7,6 mm / 0,3 '. Заклучи ореви сребрен тон 50pcs1.hex глава, женски навој внатре, метален материјал, анти-килограм хексадецимален орев.2. Користена со машина или завртка за капа за механички споени материјали заедно.3.7мм Zincado nylock Insersión de nylon tuercas de fijación Hexagonales tono Playeado 50pcstamaño de rosca : (hembra) m4; Nombre del Producto : Tuercas de Seguridad de nylonmaterial : Zincado; PESO : 45 GContenido del Paquete : 50 (+/- 2%) PC X Tuercas de Nylon; Директор на боја : Тоно Плајоалтура : 4 мм / 0,16 '', Пасо : 0,7 Мманчо Ентер Планос : 6,8 мм / 0,27 ''; Ancho Entre Esquinas : 7,6 mm / 0,3 ''.

Кон својствата

Производи во категоријата