Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-Ree 3/5 X 25/64 x 15/64 Електрични јаглеродни четки CB103 20 компјутери (3/5 '' X 25/64 '' x 15/64 '' Carboncini elettrici CB103 20 Pezzi

X-Ree 3/5 X 25/64 x 15/64 Електрични јаглеродни четки CB103 20 компјутери (3/5 '' X 25/64 '' x 15/64 '' Carboncini elettrici

DEN 771.20
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : јаглеродна четка; големина на јаглерод четка (секоја) : 15,3 x 10 x 6mm/3/5 "x 25/64" x 15/64 "(l*w*t). Вкупна должина (приближно) : 38mm/1.5 "(Кога се протега пролет); Материјал : јаглерод, метал. Боја : Црн, златен тон. Нето тежина : 53g (Peso Netto : 53g. Содржина на пакет : 10 пар x јаглеродна четка (2 парчиња во 1 кутија) (Contenuto della contezione : 10 x pennello (2 pezzi во 1 Scatola). Име на производот : јаглеродна четка; јаглеродна четка за јаглеродна четка за јаглеродна четка за јаглеродна четка (Секој) : 15,3 x 10 x 6mm/3/5 "x 25/64" x 15/64 "(l*w*t). Вкупна должина (приближно) : 38мм/1,5" (кога пролетното истегнување); материјал : Јаглерод, метал. Боја : црн, златен тон. Нето тежина : 53g (песо нето : 53g. Содржина на пакет : 10 пар x јаглеродна четка (2 парчиња во 1 кутија) (Contenuto della conbezione : 10 x pennello (2 pezzi во 1 Scatola . пила, пресечен пила и мелница за агол.Депирање на шпански3/5 '' x 25/64 '' x 15/64 '' Carboncini elettrici CB103 20 Pezzinome Prodotto : Pennello Carbone, Dimensione Pennello Carbone (Ciascuno) : 15,3 x 10 x 6 mm/3/5 '' x 25/64 '' x 15/64 '' (l * w * t) lunghezza totale (circa) : 38mm/1.5 '' (Quando si Allunga la Molla); Материјал : Carbonio, Metallocolore : Ner_O, Tonalità Oropeso Netto : 53 GContenuto Della Конфезионе : 10 x pennello (2 pezzi во 1 Scatola).

Кон својствата

Производи во категоријата