Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
X-Ree 5 PCS 5/32 X 7/16 Завртка на капачето за капаче за Dewal-T 100 803 6288 Агол (5 парчиња 5/32 '' X 7/16 '' Tornillo de Cabeza Ranurada Para Dewal-T 100 803 6288 Амоладора Аголна

X-Ree 5 PCS 5/32 X 7/16 Завртка на капачето за капаче за Dewal-T 100 803 6288 Агол (5 парчиња 5/32 '' X 7/16 '' Tornillo de

DEN 854.40
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : Завршена завртка за капаче; Тип на глава : Слоат капа. Опис на шпански5 парчиња 5/32 '' x 7/16 '' Tornillo de Cabeza Ranurada Para Dewal-T 100 803 6288 Amoladora Angularnombre del Producto : Tornillo de Cabeza Ranurada; Tipo de Cabeza : Tapa Ranuradiámetro de la Rosca : 4 mm / 5/32 ''; Longitud de la rosca : 11 mm / 7/16 '' Diámetro Ranurado : 9 mm / 0. Компонента за фиксирање, индустриски и градежни сврзувачки елементи. Користено широко во домашната и канцеларијата, комуникациската опрема, собранието на бродот, собранието на бродот и друга индустрија за машини.354 ''; Вкупно тамањо : 13 x 9 mm / 0,51 '' x 0,35 '' (l * máx. Слоутиран дијаметар : 9мм/ 0,354 "; целокупна големина : 13 x 9mm/ 0,51" x 0,35 "(l*max. 5 компјутери 5/32 "x 7/16" Слотирана завртка за капаче за Dewal-T 100 803 6288 Агол Мешање со затегната глава и метален материјал. Материјал : метал; боја : како што е прикажана слика (материјал : метал; боја : se muestra en la Imamen. Тежина : 10g; Содржина на пакет : 5 парчиња X Slotted Cap Завртки (пезос : 10 g; Contenido del Paquete : 5 Piezas X Tornillos de Cabeza Ranurada. D) Материјал : метал; Боја : se muestra en la imagenpeso : 10 g; Contenido del Paquete : 5 Piezas X Tornillos de Cabeza Ranurada. Само додатоци, за Dewal-T 100 803 6288 Агол мелница не е вклучена. Дијаметар на низата : 4мм/ 5/32 "; Должина на низата : 11мм/ 7/16".

Кон својствата

Производи во категоријата