Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Xbox One S 500gb Конзола-Forza Хоризонт 3 Пакет + За Чест

Xbox One S 500gb Конзола-Forza Хоризонт 3 Пакет + За Чест

DEN 988.80
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува : Xbox One S 500gb Конзола, целосна игра преземање на Forza Horizon 3 За Xbox One И Windows 10, Xbox Безжичен Контролер, HDMI кабел (4k Способен), НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА кабел, 14-дневен Xbox Живо Злато Судење, И За Чест. Вклучува : Xbox One S 500gb Конзола, целосна игра преземање на Forza Horizon 3 За Xbox One И Windows 10, Xbox Безжичен Контролер, HDMI кабел (4k Способен), НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА кабел, 14-дневен Xbox Живо Злато Судење, И За Чест.

Кон својствата

Производи во категоријата