Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
XFYELE 22mm Брзо ослободување на опсег за часовници компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm/ Galaxy Watch 46mm/ Gear S3 Frontier, Nylon Sports Sport Sport Sport

XFYELE 22mm Брзо ослободување на опсег за часовници компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm/ Galaxy Watch 46mm/ Gear S3

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно за инсталирање - игличките за брзо ослободување од двете страни на најлонската лента можат да го заклучат вашето бирање точно и цврсто, а каишот може да се замени без никакви алатки. Крајот на каишот е дизајниран со кука и јамка, а истиот е тестиран многу пати на насилно лепење. Должината на лентата може да се прилагоди. Тој е многу издржлив и нема потреба да се грижите за паѓање. Компатибилни модели - Погодни за скоро сите паметни и традиционални капаци со ширина од 22мм. Како што е Samsung Galaxy Watch 3 45mm; Samsung Galaxy Watch (46мм); Samsung Gear S3 Classic / Frontier; Garmin Vivo Active 4; ФОСИЛ Q Основач 2.0 / Marshal / Wander / Crewmaster / Explorist / Pounter / Grant; Huawei Watch 2 Classic; LG Watch / Urbane / R / W7; Фосилен генерал 5; ФОСИЛНИ МАН ГЕН 4; Фосилни жени генерал 4; Мото 360 2 -ри генерал 46мм; Класичен камче / челик за време / време / 2/2 SE паметен часовник. Пред да изберете големина, измерете ја ширината на капаците или пронајдете ги спецификациите на повеќето часовници преку пребарување преку Интернет за да изберете точна големина на лентата.Одличен материјал-оваа лента за замена е изработена од висококвалитетен мек ткаен најлон материјал.

Кон својствата

Производи во категоријата