Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Xipcokm lенски клип пети печати печати случајни слајдови на плажа со лак поддршка што не се лизгаат апостолки дами

Xipcokm lенски клип пети печати печати случајни слајдови на плажа со лак поддршка што не се лизгаат апостолки дами

DEN 79.84
 

Производот е достапен
Достапност

【Различни прилики】 : Совршено за да ги однесете на патувања за пешачење, патувања за пловење во текот на летото и прошетки на плажа. Лизгање на затворање. 【Не-лизгачка гума од надворешната страна】 : Womenените ортопедски сандали имаат издржлив ѓон што не се лизга од гума, удобна синтетичка горната, поставата за дишење и мекото пети за да се спречи размалување и плускавци. Опис : Пол : Womenените/Грил Материјал : ПУ/гума Сезона : Летни соодветни сцени : Надворешно/секојдневно/забава/плажа/работа/стил на слободно време : Обичен, моден пакет : 1 пар чевли (не вклучувајќи чевли) Спарли сандали Бели влечки за жени бели сандали жени црни папучи за жени деверуша влечки туш папучи за жени перница за удобност флип апостолки со лак за поддршка перница сандали флип апостолки шупливи од цветни сандали флип апостол За жени облечени клинови, папучи, сандали, папучи од животни, сандали, жени летни сандали рамни сандали за жени летни обични клинови сандали во затворен папучи за жени со мека перница од сандали се лизгаат на платформата сандали чевли женски флипски апостол апостолки со лак за поддршка на лакови, женски папучи, облекуваат сандали за жени жени летни флип -апостолки сандали клинчиња со потпетици, сандали, флип апостолки за жени облечени со лак поддршка за удобна прошетка балетски папучи жени летни флип -апостол крзнени папучи жени жени ортотични флип -апостолки папучи за жени на отворено влечење за жени затворени пети сандали жени затворени внатрешни влечки на отворено, жени прилагодливи обични сандали цврсти бои меки долни сандали флип -флопови со лакови со лакови за фустани за поддршка на жени, жени, флип -а Удобни флип -апостолки поддржувачки сандали за жени Боја : Црна големина : 4,5 промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Кон својствата

Производи во категоријата