Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Xjjzs wallидна полица од дрво бесплатно удирање wallид што виси партиција рамка за виси wallид за завршување на решетката кујна кујна бања решетка за складирање

Xjjzs wallидна полица од дрво бесплатно удирање wallид што виси партиција рамка за виси wallид за завршување на решетката кујна

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

★ Материјал : дрво+железо. ★ Карактеристики : Цврсто дрво, силно оптоварување. ★ Висококвалитетен метал ковано железо; Боја за спреј за животна средина; Широк спектар на апликации. Method Метод на инсталација : Нема потреба да вежбате. ★ Примена : Убава и стилска, погодна за салата / контра / студија / дневна соба / бања. ★ Материјал : дрво+железо. ★ Карактеристики : Цврсто дрво, силно оптоварување. ★ Висококвалитетен метал ковано железо; Боја за спреј за животна средина; Широк спектар на апликации. Method Метод на инсталација : Нема потреба да вежбате. ★ Примена : Убава и стилска, погодна за салата / контра / студија / дневна соба / бања. Големина : 40*20*40см Боја : Име на Beige Product : Пловечки полициматеријал : дрво+Ironquantity : 1 парчиња : Едноставен стил ★ Опис на производот : 1. Квалитетот на производот е загарантиран, ве молиме бидете сигурни да купите.Прикација : Убава и стилска, погодна за салата / бројачот / студијата / дневната соба / бањата. Може да бидат некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб -страницата и вистинската ставка.

Кон својствата

Производи во категоријата