Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Xll 4 -ти јули Ден на независност Фотографија Заднината на бокените места на огномет на наслови на знамето Фото -позадина Ветерани Патриотска национална меморијална

Xll 4 -ти јули Ден на независност Фотографија Заднината на бокените места на огномет на наслови на знамето Фото -позадина Ветерани

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

☀ Големина : 7x5ft (ширина 210 C m од 150 см) Ставка Испрати со преклопена, лесна за носење. ☀ Тип : Користење на серија високо-технолошка опрема за дигитално производство, внимателно направена дигитални слики со инк-џет-слики. Willе ви одговориме што е можно поскоро. Може да се свитка, лесен за поставување.☀ Склопувачки и повторно користени ако ви треба поголема големина или сопствена слика, ве молиме контактирајте ме. Пакетот има само едно парче позадина. Опсег на апликации : Може да се користи во многу ситуации, како што се собирање прилика, свадби, работа, дипломирање, роденден, забава, домашна фотографија какви било големи настани или украси итн. ☀ Материјал : Винил крпа , печатено од компјутер , многу јасно, може да се склопи и да заштеди просторија. Што е лесен, тенок, лесен за носење, издржлив и брчки.

Кон својствата

Производи во категоријата