Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
XLOOD Број 65 Балони 32 инчен Дигитален Балон Азбука 65 Роденден Балони Цифра 65 Хелиум Балони Големи Балони За Роденден Забава Материјали Свадба Bachelorette Невестински Туш,

XLOOD Број 65 Балони 32 инчен Дигитален Балон Азбука 65 Роденден Балони Цифра 65 Хелиум Балони Големи Балони За Роденден Забава

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Што Ќе Добиете : 32 Инчен Број" 65 " Балони., 1 слама и 1 лента. Материјал : Алуминиумска Фолија. Боја : Сина. Може да се надува со воздух или хелиум, самозапечатувачки вентил, удобна инфлација и дефлација. 10 Број Балони Е Одлична Декорација за Дипломирање, Роденден, Свадба, Невестински Туш ,achен, Новогодишна Ноќ или Други Прилики за Забави. 65 Број Балони Е Одлична Декорација за Дипломирање, Роденден, Свадба, Невестински Туш ,achен, Новогодишна Ноќ или Други Прилики за Забави. Виткање Лента. Виткање Лента. ХХЛ Син Број 65 Балон - 32 Инчен Сини 65 Роденденски Балони, 65-Ти Роденденски Украси |65 Балони За Родендени Сина 65 Балон Број 65 Годишен Балон, 65-Ти Роденденски Украси. Материјал : Алуминиумска Фолија; Количина : 2 парчиња/пакување; Боја : Сина; Големина : Пред надуен дијаметар прибл. 32". Пакетот Вклучува : 32 инчен Син Број " 65 " mol 1x Лента (5mm*10m);.

Кон својствата

Производи во категоријата