Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Xmeifeits Универзални алатки за прилагодување на дрвени прицврстувачи за прилагодување лабораториски држач за држачи за прицврстување на цевки три прицврстувачи за к

Xmeifeits Универзални алатки за прилагодување на дрвени прицврстувачи за прилагодување лабораториски држач за држачи за прицврстување

DEN 393.60
 

Производот е достапен
Достапност

Погодно за држење мала колба или мала цилиндрична стаклена цевка.3ozpackage список : 1 x три клип за продолжување. Направено од висококвалитетна легура на цинк, анти-низа и антикорозија, издржлива. Дизајн со три вилица, тежина на лежиште рамномерно дистрибуирано, лесно стегање.1inweight : приближно. Површинска позлата, дел од канџи со ракав што не се лизга, поцврсти предмети поцврсто, не е лесен за паѓање. Направено од висококвалитетна легура на цинк, анти-низа и антикорозија, издржлива. Изработено од високо квалитетна легура на цинк, анти-низа и антикорозија, издржлива. Производите се строго прегледани пред да ја напуштат фабриката и се погодни за употреба од оние со професионални вештини.1in кружен предмет.6inrod Должина : приближно : приближно. Површинска позлата, дел од канџи со ракав што не се лизга, поцврсти предмети поцврсто, не е лесен за паѓање. Дизајн со три вилица, тежина на лежиште рамномерно дистрибуирано, лесно стегање.Користете широк спектар на професионални алатки за одржување и сетови на алатки за хардвер во индустриското поле, сигурни и издржливи. Прилагодлив дијаметар на прицврстувачот на прицврстувачот, погоден за дијаметар на стегање 0-80mm / 0.

Кон својствата

Item Type:
Three Prong Extension Clip
Material:
Zinc Alloy
Color:
As shown in the picture
Full Length:
Approx.270mm / 10.6in
Rod Length:
Approx.155mm / 6.1in
Diameter:
Approx.80mm / 3.1in
Weight:
Approx.180g/6.3oz
Package List:
1 x Three Prong Extension Clip :

Производи во категоријата