Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Xxxdxdp рачен суета гроздобер врежан шминка рака џеб шминка суета козметика

Xxxdxdp рачен суета гроздобер врежан шминка рака џеб шминка суета козметика

DEN 2783.36
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : Козметиката е изработена од ABS материјал, кој има долг животен век. Погледнете го вистинскиот производ. Мониторот не е калибриран, а бојата на предметот прикажан на фотографијата може да биде малку различна од вистинскиот производ. Козметиката е изработена од ABS материјал, кој има долг животен век. лесен за деформирање или кршење. Се одликува со креативна шема за резба на гроздобер, полн со чувство за убавина. Соодветна должина на рачката, многу удобна за држење и разбирање. Се одликува со креативна шема за резба на гроздобер, полн со чувство за убавина.Козметиката е изработена од ABS материјал, кој има долг животен век.

Кон својствата

Производи во категоријата