Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Yardwe 4pcs Spoon Ceramic Dishes Ceramic Spoon Infant Spoon Porcelain Soup Ladle Korean Spoon Gravy Soup Spoon Porridge Spoon Ceramic Soup Spoon Home Soup Spoon Bone China Ceramics Japan

Yardwe 4pcs Spoon Ceramic Dishes Ceramic Spoon Infant Spoon Porcelain Soup Ladle Korean Spoon Gravy Soup Spoon Porridge Spoon

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

- Не само за супи, туку и за ориз, каша и некоја друга храна. Landle за облекување салата- Тие се во добар дизајн, со добра изработка, ќе имате добро чувство на допир. Порцелански лажици-мултифункционални, тие можат да бидат како зачинета лажица, супа од супа, мешање лажица, лажица за готвење,.55x1 wonton лажица. Пакетот вклучува карактеристики на лажички од 4 х супи -боја : како што е прикажано керамичка супа лажица -материјал : керамички чили.

Кон својствата

Производи во категоријата