Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ycfbh вежба за вежбање поставени бендови за вежбање со нозе на вратите нозе на глуждот за тренинг за отпор домашни вежби

Ycfbh вежба за вежбање поставени бендови за вежбање со нозе на вратите нозе на глуждот за тренинг за отпор домашни вежби

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Применливо : истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така натаму. Добра еластичност, долг животен век, за употреба на дневна обука. Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост. Совршено за обука за фитнес за мажи и жени, како јога, сквотот, кревање на коленото, пилатес, истегнување на мускулите, гимнастика и сл.Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост. Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби.Присибилно : Истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така на пакет вклучуваат : Еластичен опсег на јога+Слика Сите предмети : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см. Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Добра еластичност, долг животен век, за употреба на дневна обука. Применливо : истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така натаму. Добро за обука за развој на координација и рамнотежа и издржливост.

Кон својствата

Производи во категоријата