Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Yeoreo Засили беспрекорни кошули со култури со долг ракав за женски врвови за јога

Yeoreo Засили беспрекорни кошули со култури со долг ракав за женски врвови за јога

DEN 415.84
 

Производот е достапен
Достапност

Гаранција за квалитет : Ако имате какви било прашања во врска со производите на Yeoreo, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Машинско миење. Се вклопува одлично, доволно тесно за целата поддршка за време на тренингот. Удобната ткаенина ќе ве поддржува преку секој потег. Дизајн на кошули за вежбање : врвовите на земјоделските култури се вклопуваат, врвот на земјоделските култури со долги ракави, деколтето на екипажот, културата на мидриф, деталите за текстурата по должината на задната страна и рамената.50% полиестер 42% најлон 8% спандекс. Повлечете го затворањето. Нашите врвови за јога ќе ви донесат одлично чувство за време на вежбањето.

Кон својствата

Производи во категоријата