Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Yuhappy 10мм коцка метални елементи Сребрена индиум бизмут никел јаглерод титаниум гадолиниум бакар ванадиум железен цинк калај тонфрам самариум

Yuhappy 10мм коцка метални елементи Сребрена индиум бизмут никел јаглерод титаниум гадолиниум бакар ванадиум железен цинк калај

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Секоја коцка направена од метал со висока чистота и има привлечни, копнени површини и ласерски етикети. Прецизност изработена за супер рамни аспекти и толеранција од 0,1 мм да се приближи до теоретската густина. Секоја коцка совршено заврши со остри рабови и агли и без закопчиња. Ние носиме над 60 елементи на периодичната табела како коцки со густина. Опсег на апликација : Колекција на елементи, образование, подарок и така натаму.

Кон својствата

Производи во категоријата