Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Yzlyd Classic Retro Outdoor Post Lights Square Column Lard Garden Light Надворешно отворено IP55 водоотпорен пост столб метал вила Декинг светла за тревник

Yzlyd Classic Retro Outdoor Post Lights Square Column Lard Garden Light Надворешно отворено IP55 водоотпорен пост столб метал

DEN 212.80
 

Производот е достапен
Достапност

Дебелата и околна монтажна основа го олеснува инсталирањето и може стабилно да ја носи тежината на ламбата.Сипибилен за простор за инсталација : Надворешен / балкон / тревник / патека / двор / градина, итн. Лесно за инсталирање : Лесно за инсталирање, потребните завртки се вклучени во пакетот за испорака. Главниот материјал на телото на ламбата е изработен од железо, кое е водоотпорно, отпорни на абење, отпорни на корозија и убава. Лесно за инсталирање : Лесни за инсталирање, потребните завртки се вклучени во пакетот за испорака. Стил : Класично ретронарско име : Отворено колона на главата на главата на главата : E27 СВЕТСКИ БУЛБМАТЕРИЈА : IRON + GLASSPROCESS : СПАВОЛОТ ЗА БИДОВИ ЗА БИДОВИ : 110 V- 240 V, без светлосен простор за прицврстување : 5-15㎡.Главниот материјал на телото на ламбата е изработен од железо, што е водоотпорен, отпорен на абење, отпорен на корозија и убав.

Кон својствата

Производи во категоријата