Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
За Линколн ЛС 2000-2006 ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ПОВЕЕ НА ПОВЕЕ | 10 парчиња | M12-1.50 | 19мм Хекс | 37,48мм должина | Природно | Челик | Замена за 3W4Z-1012-AA | XW4Z 1012-Ba

За Линколн ЛС 2000-2006 ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ПОВЕЕ НА ПОВЕЕ | 10 парчиња | M12-1.50 | 19мм Хекс | 37,48мм должина | Природно | Челик

DEN 1344.00
 

Производот е достапен
Достапност

Број на OEM : 3 W4 Z-1012-AA, XW4 Z 1012-BA. Информации за производство : - Дел : Орвка за задржување на покритието на тркалото - боја : природен - материјал - челик - Содржина на пакет : Содржина на пакет : 10 ореви за ламби на тркалото - Количина на пакет : 10 - Тип на пакување : Кутија - Одделение Тип : Редовно - SAE или метричка : Метрика - Стил на седиштето : прирабница - Тип на конец : Дел Број на дел : - Дел Број : 611-229 - OEM Број : 3 W4 Z -1012 -AA, XW4 Z 1012 -Baproduct Карактеристики : - Јаглероден челик - Материјали ги исполнуваат стандардите за автомобилска индустрија SAE за јачина и издржливост - тестиран од корозија - 72 -часовно тестирање на спреј за сол за да симулира три години отпорност на корозија - тестирана затегнување - лавчиња за затегнување - лавчиња под подготовка на индустријата - Стандардно тестирање на оптоварување со доказ за да се обезбеди сила - доверлив квалитет - поддржан од тим на професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави, гаранти и гаранции : - 30 -дневна гаранција за задоволство - 1 -годишна ограничена гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата