Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
За Panasonic PT-DZ680E PT-DZ680L PT-DZ680K PT-DZ680S Projector Lamp By Dekain

За Panasonic PT-DZ680E PT-DZ680L PT-DZ680K PT-DZ680S Projector Lamp By Dekain

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Ставете ја новата ламба и проверете дали приклучокот е добро поврзан. Животниот век е 3 пати подолг од економските ламби. Животниот век е 3 пати подолг од економските ламби. Модулот за ламби вклучува компатибилно куќиште што е направено од трајни материјали и ќе се вклопи правилно. Модулот за ламби вклучува компатибилно куќиште што е направено од трајни материјали и ќе се вклопи правилно. Време на одговор на услуги на клиентите во рок од 12 часа. Услови за гаранција 30 дена гаранција за враќање на парите. Светилката се тестира пред испраќање за да се исполнат оригиналните стандарди на OEM за квалитет, функција и перформанси. 240 дена бесплатна гаранција за замена. Животниот век е 3 пати подолг од економските ламби. Време на одговор на услуги на клиентите во рок од 12 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата