Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Заби за белење на заби, паста за заби, аглици за чистење на заби за белење на овошје, алатка за орална алатка за заби

Заби за белење на заби, паста за заби, аглици за чистење на заби за белење на овошје, алатка за орална алатка за заби

DEN 1337.60
 

Производот е достапен
Достапност

Список на пакети : 1 x за чистење на заби. Ултра фината пена може ефективно чистење и растворање на дамки на забите, да ги осветли забите, освежениот здив и поздравите непца!. Користете го доследно, белење на забите, отстранете ги дамките, дамките од чајот и длабоко внимавајте на забите.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Teeth Cleaning Mousse
Applicable Age:
More Than 6 Months
Optional Taste:
Strawberry Flavor, Sweet Orange Flavor
Instructions for Use:
Shake before use, gargle for 2 minutes and spit out the foam.
Package List:
1 x Teeth Cleaning Mousse :

Производи во категоријата