Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Зачудувачки куќиште со молив за лаванда, апстрактен акварел цвет, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, виолетова тиркизна морнарица сина

Зачудувачки куќиште со молив за лаванда, апстрактен акварел цвет, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, виолетова

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Бидејќи не е вкочането, може да се чува во преполни торби со учебници за лаптопи или уметнички материјали. Голем капацитет торба со двојна патент торбичка и капакот на размавта. Гордо дизајниран и печатен во САД. Голем капацитет торба за торбички со двојна патент и капак. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете kindубезно дозволете 1-2 см несовпаѓање. Како производители на дигитален печатен домашен текстил, ги следиме тековните трендови и ви ја носиме најновата домашна мода. Големина на случајот - долга 5,5 "широк x 8,5". Голем капацитет торба со двојна патент торбичка и капакот на размавта. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Повеќенаменска - корисна, преносна и цврста. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Декоративно и пространа случајна црна молив со печатен капак. Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак. Големината на печатената слика е 8,2 "x 4,7". Нашите случаи со моливи се направени со цврсти материјали, така што ќе го користите нашиот производ долго време. Совршена идеја за подароци за вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, дедо, сопруга, сопруг и сите други сакани со 10 илјади илјади изненадувачки дизајни.

Кон својствата

Производи во категоријата