Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Закачалки За Облека, 10 Парчиња Закачалки За Облека Од Нерѓосувачки Челик Закачалки За Палто Издржливи Закачалки За Сушење

Закачалки За Облека, 10 Парчиња Закачалки За Облека Од Нерѓосувачки Челик Закачалки За Палто Издржливи Закачалки За Сушење

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

●Премиум Материјал●овие закачалки за облека се изработени од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, нема да ' рѓосуваат, деформираат или бледнеат и се издржливи. €Добра Стабилност€Многу погоден за закачување на сите видови облека, вклучувајќи камизола, елек, долна облека, кошула, Маица, панталони, здолниште, фустан итн. €Добра Стабилност€Многу погоден за закачување на сите видови облека, вклучувајќи камизола, елек, долна облека, кошула, Маица, панталони, здолниште, фустан итн., не е лесно да се лизне.

Кон својствата

Item Type:
Clothes Hangers
Material:
Stainless Steel
Type:
Drying Rack
Weight:
Approx. 618g/21.8oz
Wide Range of Uses:
Multifunctional Clothes Hangers, Which Can Store Delicate Clothes, Baby Clothes, Cloth Diapers and Other Scenes
Package List:
10 x Clothes Hangers

Производи во категоријата