Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Замена на батеријата на Yibudt 2.4V за S60529, S6052

Замена на батеријата на Yibudt 2.4V за S60529, S6052

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

1 : Спецификации : Напон : 2. ВНИМАНИЕ : ГАРАНЦИЈА неважечка ако е отстранета етикетата - не обидувајте се да го расклопите, отворите или сервисирате батеријата. Компатибилен со следниве модели : S60529. Големината е иста како онаа на примарната батерија, а инсталацијата е едноставна и удобна. Ние сме посветени да обезбедиме висококвалитетни професионални производи за батерии и да се стремиме да го подобриме искуството со најдобра употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата