Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Замена на батеријата ЗА ЏИ Фантом 3, Фантом 3 Напредување, Фантом 3 Беспилотни Летала, Фантом 3 Професионален Дел БЕЗ ФА-3

Замена на батеријата ЗА ЏИ Фантом 3, Фантом 3 Напредување, Фантом 3 Беспилотни Летала, Фантом 3 Професионален Дел БЕЗ ФА-3

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Капацитет : 4500m Ah. Тип : Ли-Полимер. Напон : 15.2 В. Димензија : 129.10 х 77.30 х 44.10 мм. ние нудиме едномесечна бесплатна замена или целосна наплата доколку се појават проблеми со производот. Капацитет : 4500m Ah. Тип : Ли-Полимер. Напон : 15.2 В. Димензија : 129.10 х 77.30 х 44.10 мм. ние нудиме едномесечна бесплатна замена или целосна наплата доколку се појават проблеми со производот. Ние сме професионален снабдувач на батерии. Обезбедуваме висококвалитетни батерии за целиот дигитален производ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во повеќето земји и региони, особено за Сад, Канада и Мексико.- Компатибилен Модел : DJI FANTOM 3 DJI Fantom 3 Advance DJI Fantom 3 Drones DJI Fantom 3 Професионално-Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : DJI PHA-3-Ro HS одобрени за токсични бесплатни.- СЕ И ИСО9001 Сертификат за обезбедување на квалитет.Совети Пред Купувањетополнете внимателно потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете ни е-пошта со вашите детали за батеријата или слики, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Кон својствата

Производи во категоријата