Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Замена на филтерот за убијци за Wix R52C10GP

Замена на филтерот за убијци за Wix R52C10GP

DEN 203.20
 

Производот е достапен
Достапност

Филтерски вкрстени референци P/N Wix R52 C10 GP. Замената на филтерот за убијци за Wix R52 C10 GP Убијските филтерски производи се произведуваат со највисок квалитет на материјали и техники на пазарот денес. Сите елементи на филтрацијата се загарантирани за да ги исполнат или надминуваат сите спецификации на производството на оригинална опрема. Сите трговски марки, регистрирани или нерегистрирани, се трговски марки на нивните соодветни сопственици. Медиуми : Микроглас. Броевите на дел се за повикување само на вкрстениот дел. Референцата им се прави на овие компании само за да се идентификува компатибилноста на производите за убијци, Inc со производот OEM; OEM не ги спонзорираше или ги одобри нашите филтри или производи и филтер за убијци, Inc не тврди дека прави производи за OEM или снабдување на оригинални OEM производи во повеќето случаи.Гордо произведен во САД. Производите за филтрирање на убијци се подложени на строга програма за тестирање и се придржуваат кон повеќе ISO стандарди за филтрација. Строга контрола на квалитетот за супериорен производ.

Кон својствата

Производи во категоријата