Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Замена на HCDZ безжичен далечински управувач за Lite Touch 150ED 110S 140ED 130ED 100W Дигитална фотографија со фотоапарати

Замена на HCDZ безжичен далечински управувач за Lite Touch 150ED 110S 140ED 130ED 100W Дигитална фотографија со фотоапарати

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Потребна е батерија CR2025. Не се вклучени батерии и упатства. Не е потребно програмирање. 90 дена гаранција. Лесен за употреба, само ставете во свежи батерии, тогаш ќе работи. Потребна е батерија CR2025. Не се вклучени батерии и упатства. Не е потребно програмирање. 90 дена гаранција. Лесен за употреба, само ставете во свежи батерии, тогаш ќе работи. Што има во пакетот : 1 x далечински управувач, ниту една батерија и упатства вклучени ќе работат веднаш кога ќе се вметнат нови батерии ● Не оставајте го далечинскиот управувач на исклучително топло или влажно место. ● Не користете нова батерија со стара. ● Не го изложувајте далечинскиот сензор на насочени апарати за сончева светлина или осветлување. Со тоа може да предизвика дефект. ● Ако не го користите далечинскиот управувач подолг временски период, извадете ги батериите за да избегнете можно оштетување од истекување на батеријата и корозија.

Кон својствата

Производи во категоријата